Covid-19 információk

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy az iskolánk 4. osztályának minden tanulója COVID pozitív érintettség miatt 2020. 12. 10. napjától 2020. 12. 20. napjáig hatósági karanténba került. Minden egyes gondviselőnek meg kell adnia, hogy gyermeke hol fogja a karantént tölteni. Ez alatt az idő alatt a megadott helyszínt nem hagyhatja el a tanuló, nem csak az iskolába járást érinti a karantén. Hivatalos határozatot fog kapni minden gondviselő a jövő hét elején. Amennyiben akad olyan szülő, aki nem tudja megoldani gyermeke felügyeletét a határozat megérkezéséig, kérem mielőbb jelezze!

Jó egészséget kívánok, vigyázzanak magukra!

Kerekesné Konopeusz Judit
Múcsony, 2020. december 12.

Google Classroom

Használat - Mobil
Használat - PC/Laptop
Fióknév beállítása - Mobil
Fióknév beállítása - PC/Laptop

A konyha újranyit az alábbi feltételekkel:

Kedves Szülők!
2020.05.25. hétfőtől újra indul az ebéd osztása az iskola konyháján.
Az osztályfőnököknél kell jelezni a szándékot, akkor is, ha már nem tartanak rá igényt.
Az ebédosztás 12-13 óra közt történik.
Azok, akik már nem szeretnék elvinni hétfőtől az ebédet, kérem mindenképp jelezzék a gyermekük osztályfőnökénél.

Köszönettel:
Kerekesné Konopeusz Judit
mb. igazgató

A védőkesztyű és védőmaszk szabályos eltávolítása rövid szövegmentes videóban.

The page was created with Mobirise